Nezáväzná konzultácia zadarmo

Nechajte nám prosím Váš kontakt. Radi sa s Vami porozprávame o Vašich potrebách a odpovieme na Vaše otázky. 

Prosím, zadajte tel. číslo vo formáte 0905 000 000
Prosím, zadajte email vo formáte vasemail@email.com

Rýchle a bezpečné vysporiadanie podielov, veriteľov či záväzkov 

Odkúpime váš podiel na nehnuteľnosti. Získajte prostriedky na vysporiadanie a zároveň možnosť spätného odkúpenia.

Potrebujem pomôcť
 • Výkup podielov
  a záväzkov
 • Peniaze ihneď
  bez čakania
 • Možnosť
  spätného odkúpenia
 • 300+ nehnuteľností,
  10 rokov skúseností
 • Ako na to

  1. Odošlite nám informácie o nehnuteľnosti a probléme, s ktorým potrebujete pomôcť. Kontaktovať nás môžete cez tento formulár alebo nám zavolajte na číslo 0948 895 603.

  2. Následne vám vypracujeme a zašleme nezáväznú ponuku, podľa ktorej podiely, dlhy a záväzky vysporiadame. Súčasťou ponuky bude aj možnosť spätného odkúpenia nehnuteľnosti.

  3. Posledným krokom je možnosť spätného odkúpenia nehnuteľnosti do vášho vlastníctva. Môžete tak urobiť kedykoľvek v hotovosti alebo úverom, a to za rovnakú cenu, ako bolo dohodnuté pri podpise zmluvy.

  Garancia
  férového prístupu

  V prípade, že by ste mali v dohodnutom čase problém so spätným odkúpením nehnuteľnosti, nemusíte mať žiadne obavy. Na základe vzájomnej dohody umožňujeme dobu držania nehnuteľnosti predĺžiť alebo nájdeme nového záujemcu, ktorému nehnuteľnosť spoločne predáme.

  Ďalšie
  výhody

  • Okamžité vysporiadanie podielov, veriteľov či záväzkov.

  • Nehnuteľnosť môžete naďalej užívať alebo ju prenajímať.

  • Cenu nehnuteľnosti máte zafixovanú až do jej spätného odkúpenia.

  • Nehnuteľnosť môžete počas doby držania rekonštruovať alebo upraviť podľa svojich predstáv.

  • Prenájom s neskorším odkúpením vám v budúcnosti môže vďaka fixácií ceny nehnuteľnosti pomôcť pri žiadaní úveru či hypotéky.

  • Na prípadné odkúpenie nehnuteľnosti späť do svojho vlastníctva získate čas až niekoľko rokov. Môžete tak urobiť v hotovosti, úverom alebo hypotékou kedykoľvek počas tejto doby aj predčasne, a to bez akýchkoľvek obštrukcií či poplatkov.

  Napísali o nás

  Logo sme Logo sme

  BizPartner Group, ktorá vytvorila inovatívne riešenia v oblasti finančného a realitného sektora, dnes oznamuje ďalší krok v rámci svojej strategickej cesty...

  Prečítať viac
  Logo zensky-web

  Naša služba vznikla, keď sme sa snažili podporiť predaj nehnuteľností v našich projektoch a zároveň uľahčiť cestu k vlastnému bývaniu našim klientom...

  Prečítať viac
  Logo sita

  Skupina BizPartner Group po 15 rokoch presúva svoje finančno-realitné služby pod jednu strechu. ‚‚Veríme, že naše nové zjednotenie prinesie ešte viac benefitov pre našich klientov.”

  Prečítať viac
  Logo topky

  Petra Fodorová, COO BizPartner Group, nám prezradila viac o službe, ktorá pomáha uľahčiť cestu k vlastnej nehnuteľnosti bez zdĺhavého čakania na hypotéku...

  Prečítať viac

  Daň z dedičstva nehnuteľnosti. Čo ma to bude stáť?

  Hoci dedičstvu prechádzajú smutné udalosti, je potrebné myslieť aj na práva a povinnosti, ktoré z neho vyplývajú. Do dedičstva patrí nielen majetok, ale aj dlhy. Avšak daň z dedičstva je zrušená už od roku 2004 a množstvo dedičov si môže skutočne vydýchnuť. Za zdedenú nehnuteľnosť totiž nemusia platiť daň. Odpadá tak aj povinnosť priznávať zdedený nehnuteľný majetok v daňovom priznaní.

  zobraziť všetky články

  „Služby typu prenájom s neskorším odkúpením sme začali vyvíjať a poskytovať prvým klientom už v roku 2013. Dnes ich využívajú bežní retailoví zákazníci, firmy, realitní makléri ako aj obchodníci a menší developeri, pre ktorých sú naše finančno-realitné služby dostupnejšie a jednoduchšie riešenie financovania nákupu nehnuteľností, ako prostredníctvom bánk a zároveň lacnejšie, ako individuálni privátni investori a nebankové spoločnosti.“

  Ing. Martin Fodor
  CEO & Partner

  Ing. Petra Fodorová, RSc.
  COO & Partner

  Spokojní klienti na celom Slovensku

  Pri rozširovaní našej podnikateľskej činnosti sme potrebovali aj nové a väčšie priestory. Prenajali sme si ich prostredníctvom rent-to-own modelu skupiny BizPartner a ihneď sme ich mohli využívať na podnikanie. Neskôr, keď sa naše aktivity úspešne rozbehli, sme priestory aj odkúpili. Tento postup môžem odporučiť aj iným firmám.

  Michal T. | ★★★★★

  Služba “Prenájom s odkúpením neskôr” nám pomohla zaobstarať byt pre našu dcéru, ktorá sa po štúdiu usadila v Ružomberku. Našli sme byt, ktorý sa nám páčil, bol za prijateľnú cenu, no dcére ešte hypotéku neschválili a nám by už ďalšiu hypotéku taktiež nedali. Vďaka VoVlastnom sa dcéra mohla nasťahovať ihneď a získala potrebný čas pre splnenie podmienok hypotéky.

  Simona P. | ★★★★★

  Profesionálny prístup radosť spolupracovať

  Stanislav Hlbocký | ★★★★★

  Všetko čo sľubujem dodrží, heslo firmy je rýchlosť, flexibilita. Odporúčam

  Romana Staronova | ★★★★★

  Tím spoločnosti BizPartner Group sú profesionáli na trhu s nehnuteľnosťami. Pri nadobudnutí nehnuteľnosti pre aktívny oddych, vinice boli spoľahliví, všetky náležitosti výkupu a prevodu nehnuteľ nosti rýchlo vybavili. Všetkým odporúčam. Na spoločnosť sa môžte s dôverou obrátiť. Pomôžu. Za všetko ďakujem. Žilincová s rodinou

  Ingrid Žilincová | ★★★★★

  Som veľmi spokojný s touto službou, firmou. Prístup, rýchlosť, správanie na jednotku. Naozaj to čo to reklamujú to aj dodržia. V tejto neľahkej dobe to akože klobúk dole.

  Anton Mishakow | ★★★★★