Nezáväzná konzultácia zadarmo

Nechajte nám prosím Váš kontakt. Radi sa s Vami porozprávame o Vašich potrebách a odpovieme na Vaše otázky. 

Prosím, zadajte tel. číslo vo formáte 0905 000 000
Prosím, zadajte email vo formáte vasemail@email.com

S nami predáte nehnuteľnosť výhodne aj keď vás tlačí čas

Získajte až 80% z hodnoty okamžite a dostatok času na predaj za vami požadovanú sumu.

Chcem predať
 • Nehnuteľnosti na
  bývanie aj podnikanie
 • Dostatok času na predaj bez znižovania ceny
 • Peniaze z predaja vyplatené vopred
 • 300+ nehnuteľností,
  10 rokov skúseností
 • Ako na to

  1. Odošlite nám informácie o nehnuteľnosti aj s cenou, za ktorú ju plánujete predať. Kontaktovať nás môžete cez tento formulár alebo nám zavolajte na číslo 0948 895 603.

  2. Následne vám vypracujeme a zašleme nezáväznú ponuku a podmienky, za akých by sme vám vyplatili peniaze, ktoré nám vrátite až z jej budúceho predaja.

  3. Po odsúhlasení vám dohodnuté peniaze vyplatíme a dáme vám potrebný čas na jej neskorší predaj.

  4. Posledným krokom je predaj nehnuteľnosti záujemcovi za vami akceptovanú cenu.

  Garancia
  férového prístupu

  V prípade, že by ste mali problém s neskorším predajom nehnuteľnosti, nemusíte mať obavy. Na základe vzájomnej dohody vám dobu predaja predlžíme a s predajom nehnuteľnosti vám pomôžeme.


  Ďalšie
  výhody

  • Nehnuteľnosť môžete až do jej predaja naďalej užívať alebo prenajímať.

  • Počas doby, kým sa nehnuteľnosť predá, nám hradíte len nízky poplatok.

  • Na neskorší predaj nehnuteľnosti môžete získať čas až niekoľko rokov.

  • Nemusíte sa s predajom nehnuteľnosti ponáhľať, ani znižovať jej cenu z dôvodu slabšieho dopytu na trhu.

  Napísali o nás

  Logo sme Logo sme

  BizPartner Group, ktorá vytvorila inovatívne riešenia v oblasti finančného a realitného sektora, dnes oznamuje ďalší krok v rámci svojej strategickej cesty...

  Prečítať viac
  Logo zensky-web

  Naša služba vznikla, keď sme sa snažili podporiť predaj nehnuteľností v našich projektoch a zároveň uľahčiť cestu k vlastnému bývaniu našim klientom...

  Prečítať viac
  Logo sita

  Skupina BizPartner Group po 15 rokoch presúva svoje finančno-realitné služby pod jednu strechu. ‚‚Veríme, že naše nové zjednotenie prinesie ešte viac benefitov pre našich klientov.”

  Prečítať viac
  Logo topky

  Petra Fodorová, COO BizPartner Group, nám prezradila viac o službe, ktorá pomáha uľahčiť cestu k vlastnej nehnuteľnosti bez zdĺhavého čakania na hypotéku...

  Prečítať viac

  Ako výhodne a okamžite predať nehnuteľnosť v čase recesie?

  Recesia je obdobie, kedy ekonomika zažíva pokles a vyskytujú sa problémy s nezamestnanosťou a rovnako aj s poklesom cien na trhu nehnuteľností. V takomto období môže byť ťažšie predať nehnuteľnosť, pretože ľudia môžu mať obavy z budúcnosti a menšiu ochotu platiť vysoké ceny za nehnuteľnosti.

  zobraziť všetky články

  „Služby typu prenájom s neskorším odkúpením sme začali vyvíjať a poskytovať prvým klientom už v roku 2013. Dnes ich využívajú bežní retailoví zákazníci, firmy, realitní makléri ako aj obchodníci a menší developeri, pre ktorých sú naše finančno-realitné služby dostupnejšie a jednoduchšie riešenie financovania nákupu nehnuteľností, ako prostredníctvom bánk a zároveň lacnejšie, ako individuálni privátni investori a nebankové spoločnosti.“

  Ing. Martin Fodor
  CEO & Partner

  Ing. Petra Fodorová, RSc.
  COO & Partner

  Spokojní klienti na celom Slovensku

  Pri rozširovaní našej podnikateľskej činnosti sme potrebovali aj nové a väčšie priestory. Prenajali sme si ich prostredníctvom rent-to-own modelu skupiny BizPartner a ihneď sme ich mohli využívať na podnikanie. Neskôr, keď sa naše aktivity úspešne rozbehli, sme priestory aj odkúpili. Tento postup môžem odporučiť aj iným firmám.

  Michal T. | ★★★★★

  Služba “Prenájom s odkúpením neskôr” nám pomohla zaobstarať byt pre našu dcéru, ktorá sa po štúdiu usadila v Ružomberku. Našli sme byt, ktorý sa nám páčil, bol za prijateľnú cenu, no dcére ešte hypotéku neschválili a nám by už ďalšiu hypotéku taktiež nedali. Vďaka VoVlastnom sa dcéra mohla nasťahovať ihneď a získala potrebný čas pre splnenie podmienok hypotéky.

  Simona P. | ★★★★★

  Profesionálny prístup radosť spolupracovať

  Stanislav Hlbocký | ★★★★★

  Všetko čo sľubujem dodrží, heslo firmy je rýchlosť, flexibilita. Odporúčam

  Romana Staronova | ★★★★★

  Tím spoločnosti BizPartner Group sú profesionáli na trhu s nehnuteľnosťami. Pri nadobudnutí nehnuteľnosti pre aktívny oddych, vinice boli spoľahliví, všetky náležitosti výkupu a prevodu nehnuteľ nosti rýchlo vybavili. Všetkým odporúčam. Na spoločnosť sa môžte s dôverou obrátiť. Pomôžu. Za všetko ďakujem. Žilincová s rodinou

  Ingrid Žilincová | ★★★★★

  Som veľmi spokojný s touto službou, firmou. Prístup, rýchlosť, správanie na jednotku. Naozaj to čo to reklamujú to aj dodržia. V tejto neľahkej dobe to akože klobúk dole.

  Anton Mishakow | ★★★★★