Nezáväzná konzultácia zadarmo

Nechajte nám prosím Váš kontakt. Radi sa s Vami porozprávame o Vašich potrebách a odpovieme na Vaše otázky. 

Prosím, zadajte tel. číslo vo formáte 0905 000 000
Prosím, zadajte email vo formáte vasemail@email.com

Rýchla a bezpečná cesta k vysnívanému bývaniu, aj bez úveru či hotovosti.

Vďaka našej službe môžete bývať ako vo vlastnom už od 15% z ceny a zvyšok doplatiť až o pár rokov.

Chcem bývať
 • Vlastné bývanie ihneď aj bez hypotéky
 • Už od 15 % z ceny
  nehnuteľnosti
 • Dostatok času
  na odkúpenie
 • 300+ nehnuteľností,
  10 rokov skúseností
 • Ako na to

  1. Nájdite si byt alebo dom, ktorý by ste si chceli neskôr odkúpiť. Odošlite nám informácie o vybranej nehnuteľnosti cez tento formulár alebo nám zavolajte na číslo 0948 895 603.

  2. Následne vám vypracujeme a zašleme nezáväznú ponuku prenájmu
   s odkúpením.
   Ak budete súhlasiť, nehnuteľnosť pre vás kúpime a prenajmeme vám ju až dovtedy, kým ju budete môcť odkúpiť. Na začiatok uhradíte len dohodnutý rezervačný poplatok a nehnuteľnosť môžete užívať okamžite.

  3. Posledným krokom je odkúpenie bytu či domu do vášho vlastníctva. Môžete
   tak urobiť kedykoľvek v hotovosti alebo úverom, a to za rovnakú cenu,
   ako bolo dohodnuté pri podpise zmluvy.

  Garancia
  férového prístupu

  V prípade, že by ste počas doby rezervácie nehnuteľnosti mali problém s jej odkúpením v zmysle dohodnutých zmluvných podmienok, nemusíte mať žiadne obavy. Na základe vzájomnej dohody umožňujeme dobu rezervácie predĺžiť alebo nehnuteľnosť posunúť inému záujemcovi tak, aby sme vám vedeli v ideálnom prípade vrátiť celý rezervačný poplatok.

  Ďalšie
  výhody

  • Na nasťahovanie vám stačí len malá časť kúpnej ceny.
   Štandardne od 15 %.

  • Nehnuteľnosť môžete okamžite začať užívať
   alebo ju prenajímať.

  • Nájomné za užívanie nehnuteľnosti je nižšie, ako by ste platili v prípade komerčného nájmu.

  • Nehnuteľnosť môžete rekonštruovať alebo upraviť podľa svojich predstáv.

  • Cenu nehnuteľnosti máte zafixovanú až do odkúpenia, a to aj napriek neustálemu rastu ich cien.

  • Na odkúpenie nehnuteľnosti do svojho vlastníctva získate čas až niekoľko rokov. Môžete tak urobiť v hotovosti, úverom alebo hypotékou kedykoľvek počas tejto doby aj predčasne, a to bez akýchkoľvek obštrukcií či pokút.

  • Prenájom s odkúpením neskôr vám v budúcnosti môže vďaka fixácií ceny nehnuteľnosti pomôcť pri žiadaní hypotéky.

  • Našu ponuku môžete využiť aj pri nehnuteľnostiach vo výstavbe.

  Napísali o nás

  Logo sme Logo sme

  BizPartner Group, ktorá vytvorila inovatívne riešenia v oblasti finančného a realitného sektora, dnes oznamuje ďalší krok v rámci svojej strategickej cesty...

  Prečítať viac
  Logo zensky-web

  Naša služba vznikla, keď sme sa snažili podporiť predaj nehnuteľností v našich projektoch a zároveň uľahčiť cestu k vlastnému bývaniu našim klientom...

  Prečítať viac
  Logo sita

  Skupina BizPartner Group po 15 rokoch presúva svoje finančno-realitné služby pod jednu strechu. ‚‚Veríme, že naše nové zjednotenie prinesie ešte viac benefitov pre našich klientov.”

  Prečítať viac
  Logo topky

  Petra Fodorová, COO BizPartner Group, nám prezradila viac o službe, ktorá pomáha uľahčiť cestu k vlastnej nehnuteľnosti bez zdĺhavého čakania na hypotéku...

  Prečítať viac

  Férová cesta k vlastnému bývaniu formou prenájmu s možnosťou odkúpenia neskôr

  Mať vlastné bývanie, prípadne inú nehnuteľnosť, sa u nás na Slovensku považuje za jeden z dôležitých faktorov pre spokojné a úspešné vedenie života. Financovanie kúpy nehnuteľnosti štandardne realizujeme niektorým z dvoch najčastejších spôsobov. Je všeobecne známe, že najpoužívanejším spôsobom financovania kúpy nehnuteľnosti určenej na bývanie je pomocou hypotéky alebo úveru. Menej častým, no o to príjemnejším a jednoduchším spôsobom je kúpa nehnuteľnosti v hotovosti. Faktom je, že pri dnešných cenách nehnuteľností ich dokáže kúpiť v hotovosti len pomerne úzka skupina z nás. Naopak, hypotéku alebo úver dokážu získať mnohí a mnohí z nás tak už aj urobili.

  zobraziť všetky články

  „Služby typu prenájom s neskorším odkúpením sme začali vyvíjať a poskytovať prvým klientom už v roku 2013. Dnes ich využívajú bežní retailoví zákazníci, firmy, realitní makléri ako aj obchodníci a menší developeri, pre ktorých sú naše finančno-realitné služby dostupnejšie a jednoduchšie riešenie financovania nákupu nehnuteľností, ako prostredníctvom bánk a zároveň lacnejšie, ako individuálni privátni investori a nebankové spoločnosti.“

  Ing. Martin Fodor
  CEO & Partner

  Ing. Petra Fodorová, RSc.
  COO & Partner

  Spokojní klienti na celom Slovensku

  Pri rozširovaní našej podnikateľskej činnosti sme potrebovali aj nové a väčšie priestory. Prenajali sme si ich prostredníctvom rent-to-own modelu skupiny BizPartner a ihneď sme ich mohli využívať na podnikanie. Neskôr, keď sa naše aktivity úspešne rozbehli, sme priestory aj odkúpili. Tento postup môžem odporučiť aj iným firmám.

  Michal T. | ★★★★★

  Služba “Prenájom s odkúpením neskôr” nám pomohla zaobstarať byt pre našu dcéru, ktorá sa po štúdiu usadila v Ružomberku. Našli sme byt, ktorý sa nám páčil, bol za prijateľnú cenu, no dcére ešte hypotéku neschválili a nám by už ďalšiu hypotéku taktiež nedali. Vďaka VoVlastnom sa dcéra mohla nasťahovať ihneď a získala potrebný čas pre splnenie podmienok hypotéky.

  Simona P. | ★★★★★

  Profesionálny prístup radosť spolupracovať

  Stanislav Hlbocký | ★★★★★

  Všetko čo sľubujem dodrží, heslo firmy je rýchlosť, flexibilita. Odporúčam

  Romana Staronova | ★★★★★

  Tím spoločnosti BizPartner Group sú profesionáli na trhu s nehnuteľnosťami. Pri nadobudnutí nehnuteľnosti pre aktívny oddych, vinice boli spoľahliví, všetky náležitosti výkupu a prevodu nehnuteľ nosti rýchlo vybavili. Všetkým odporúčam. Na spoločnosť sa môžte s dôverou obrátiť. Pomôžu. Za všetko ďakujem. Žilincová s rodinou

  Ingrid Žilincová | ★★★★★

  Som veľmi spokojný s touto službou, firmou. Prístup, rýchlosť, správanie na jednotku. Naozaj to čo to reklamujú to aj dodržia. V tejto neľahkej dobe to akože klobúk dole.

  Anton Mishakow | ★★★★★