Nezáväzná konzultácia zadarmo

Nechajte nám prosím Váš kontakt. Radi sa s Vami porozprávame o Vašich potrebách a odpovieme na Vaše otázky. 

Prosím, zadajte tel. číslo vo formáte 0905 000 000
Prosím, zadajte email vo formáte vasemail@email.com

Staviate a rekonštruujete? Zafinancujeme až 80% z ceny nehnuteľnosti.

Na výstavbu alebo rekonštrukciu vám stačí menšia časť z ceny, zvyšok vám poskytneme my.

Chcem obchodovať
 • Stačí vám len 20% vlastných zdrojov
 • Pridelíme vám kapitál až do výšky €2M
 • Financujeme nákup aj výstavbu nehnuteľností
 • Je len na vás, ako nehnuteľnosť zhodnotíte
 • Ako na to

  1. Kontaktujte nás. Urobíme s vami vstupný rozhovor, na základe ktorého získame prehľad o vašich skúsenostiach, type príležitostí a veľkosti finančného rámca na potenciálne obchodovanie.

  2. Po vašom schválení a nastavení rámca uzavrieme zmluvu pre vaše zaradenie medzi našich zazmluvnených obchodníkov.

  3. Pred každým obchodom vami vybranú nehnuteľnosť posúdime po právnej, technickej a obchodnej stránke a v priebehu chvíle odsúhlasíme.

  4. Nehnuteľnosti nakupujeme s vašou 20 %-nou spoluúčasťou. Okamžite po kúpe s nimi môžete začať pracovať tak, aby ste ich čo najlepšie predali.

  5. Bezprostredne po predaji nehnuteľnosti vám vrátime spoluúčasť a vyplatíme podiel na zisku.

  6. Spoluprácu môžete kedykoľvek rozšíriť alebo ukončiť.

  Ako funguje
  spolupráca?

  Získate príležitosť a kapitál na obchodovanie s nehnuteľnosťami pod pákou 1:5. Pri spoluúčasti 10 000€ môžete obchodovať nehnuteľnosti v hodnote 50 000€, pričom spoluúčasť 100 000€ vám umožní využívať kapitál vo výške až 500 000€.

  Z predaja nehnuteľnosti si necháme len 8 % z poskytnutého kapitálu a 0,55 % za každý mesiac držania nehnuteľnosti. Väčšina výnosu ostane vám. Výnos vyplácame po každom realizovanom obchode.

  Pri výstavbe developerských projektov a obchodov s dlhším horizontom realizácie a predaja upravujeme podmienky spolupráce individuálne. Presné detaily ohľadom výpočtu výnosu, delenia a vyplácania zisku vám radi objasníme osobne.

  Výhody
  spolupráce

  • Potrebujete len minimum vlastných zdrojov.

  • Plnohodnotne uplatníte svoje skúsenosti a talent.

  • Získate skúseného a férového obchodného partnera, ktorý má rovnaký záujem ako vy.

  • Predaj nehnuteľnosti podporíme aj jej zaradením do predaja v rámci služieb BizPartner Group.

  • Získate špičkovú podporu v prípade akýchkoľvek problémov s nehnuteľnosťou.

  • V prípade problému s predajom urobíme maximum, aby ste boli spokojní vy aj my.

  Napísali o nás

  Logo sme Logo sme

  BizPartner Group, ktorá vytvorila inovatívne riešenia v oblasti finančného a realitného sektora, dnes oznamuje ďalší krok v rámci svojej strategickej cesty...

  Prečítať viac
  Logo zensky-web

  Naša služba vznikla, keď sme sa snažili podporiť predaj nehnuteľností v našich projektoch a zároveň uľahčiť cestu k vlastnému bývaniu našim klientom...

  Prečítať viac
  Logo sita

  Skupina BizPartner Group po 15 rokoch presúva svoje finančno-realitné služby pod jednu strechu. ‚‚Veríme, že naše nové zjednotenie prinesie ešte viac benefitov pre našich klientov.”

  Prečítať viac
  Logo topky

  Petra Fodorová, COO BizPartner Group, nám prezradila viac o službe, ktorá pomáha uľahčiť cestu k vlastnej nehnuteľnosti bez zdĺhavého čakania na hypotéku...

  Prečítať viac

  Obchodovanie s nehnuteľnosťami: Kapitál už nie je prekážkou!

  Každý, kto sa pohybuje v oblasti obchodovania s nehnuteľnosťami vie, aký vzrušujúci a odmeňujúci môže byť. Obchodovanie s nehnuteľnosťami, development alebo investovanie do zaujímavých projektov prináša možnosť získať veľmi atraktívny zisk. Avšak bez potrebných finančných prostriedkov sa stávajú tieto sny často len nedosiahnuteľným ideálom.

  zobraziť všetky články

  „Služby typu prenájom s neskorším odkúpením sme začali vyvíjať a poskytovať prvým klientom už v roku 2013. Dnes ich využívajú bežní retailoví zákazníci, firmy, realitní makléri ako aj obchodníci a menší developeri, pre ktorých sú naše finančno-realitné služby dostupnejšie a jednoduchšie riešenie financovania nákupu nehnuteľností, ako prostredníctvom bánk a zároveň lacnejšie, ako individuálni privátni investori a nebankové spoločnosti.“

  Ing. Martin Fodor
  CEO & Partner

  Ing. Petra Fodorová, RSc.
  COO & Partner

  Spokojní klienti na celom Slovensku

  Pri rozširovaní našej podnikateľskej činnosti sme potrebovali aj nové a väčšie priestory. Prenajali sme si ich prostredníctvom rent-to-own modelu skupiny BizPartner a ihneď sme ich mohli využívať na podnikanie. Neskôr, keď sa naše aktivity úspešne rozbehli, sme priestory aj odkúpili. Tento postup môžem odporučiť aj iným firmám.

  Michal T. | ★★★★★

  Služba “Prenájom s odkúpením neskôr” nám pomohla zaobstarať byt pre našu dcéru, ktorá sa po štúdiu usadila v Ružomberku. Našli sme byt, ktorý sa nám páčil, bol za prijateľnú cenu, no dcére ešte hypotéku neschválili a nám by už ďalšiu hypotéku taktiež nedali. Vďaka VoVlastnom sa dcéra mohla nasťahovať ihneď a získala potrebný čas pre splnenie podmienok hypotéky.

  Simona P. | ★★★★★

  Profesionálny prístup radosť spolupracovať

  Stanislav Hlbocký | ★★★★★

  Všetko čo sľubujem dodrží, heslo firmy je rýchlosť, flexibilita. Odporúčam

  Romana Staronova | ★★★★★

  Tím spoločnosti BizPartner Group sú profesionáli na trhu s nehnuteľnosťami. Pri nadobudnutí nehnuteľnosti pre aktívny oddych, vinice boli spoľahliví, všetky náležitosti výkupu a prevodu nehnuteľ nosti rýchlo vybavili. Všetkým odporúčam. Na spoločnosť sa môžte s dôverou obrátiť. Pomôžu. Za všetko ďakujem. Žilincová s rodinou

  Ingrid Žilincová | ★★★★★

  Som veľmi spokojný s touto službou, firmou. Prístup, rýchlosť, správanie na jednotku. Naozaj to čo to reklamujú to aj dodržia. V tejto neľahkej dobe to akože klobúk dole.

  Anton Mishakow | ★★★★★